HİZMETLER - Netsense Yazılım Proje ve Danışmanlık Limited Şirketi

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Netsense danışmanları, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşteriye uygun sistem seçimi, kurulması, iş süreçlerinin analizi konularında danışmanlık hizmeti verirler. 

20 yıla yakın yazılım uyarlama tecrübesiyle oluşmuş uyarlama metodolojimiz sayesinde belirlenen sürede, belirlenen bütçe sınırlarında mevcut değerlerinize de değer katarak size ve sektörünüze özgü çözüme kavuşmanızı sağlamaktayız.  

Eğitim Hizmetlerimiz

Netsense olarak sunduğumuz tüm yazılım modüllerimiz için çalışanlarınızı destekleyen kapsamlı, esnek, uyarlanabilir eğitim çözümleri ile  ihtiyacınız olan rahatlık ve ustalık için size yazılımınızdan bütünüyle ve en iyi şekilde faydalanabilmenizi sağlayan eğitim hizmetini sunmaktadır.

Bakım ve Destek

Sistemlerin uzun dönemdeki performansı ve verimi destek hizmetlerine bağlıdır. Müşteri ile ilişkilerin gerçek anlamda sistem kurulduktan sonra başlar. Bu yaklaşımla , Bakım ve Destek Hizmetleri, Netsense Çözümlerinin  vazgeçilmez parçasıdır. Netsense bakım ve destek hizmetlerini nitelik ve nicelik olarak karşılayacak yapıyı sağlamaktadır.

Uygulama yazılımlarının teknolojik gelişmeler ve iş anlayışındaki değişimler doğrultusunda güncellenmesini ifade eden Bakım hizmetlerinde kaliteyi sağlamak için Netsense ekibi endüstrideki gelişmeleri günü gününe takip eder. Güncelleştirmede müşteri için doğru çözümlere öncelik verir.

Kullanıcıların uygulama sırasında karşılaştıkları problemler karşısında, işlerini aksatmayacak sürede çözüm sağlamak Netsense Destek Hizmetlerinin öncelikli görevidir. Araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin sürekli kılınması, Destek personelinin düzenli eğitimleri ile nitelikli çözüm sağlanmasına çalışılmaktadır.