REFERANSLAR - Netsense Yazılım Proje ve Danışmanlık Limited Şirketi
REFERANSLAR

L'oreal Türkiye Kozmetik San ve Tic.A.Ş.

L'ORÉAL TÜRKİYE


Güzelliğe adanmış bir hikâye: L’Oréal

Yüz yılı aşkın süredir, enerjimizi ve yeteneklerimizi tek bir konuya odakladık: Güzellik. L’Oréal olarak güzellik ile ilgili ihtiyaçların sonsuzluğuna inanıyor; bu doğrultuda asırlık bilgi ve deneyimimizi, dünyadaki tüm kadınları ve erkekleri mükemmellikle tanıştıran ürünler sunabilmek için kullanıyoruz.

Avrupa büyüme stratejisinde anahtar ülke Türkiye

L’Oréal Grubu bünyesinde 1980’lerden bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren L’Oréal Türkiye olarak, Doğu Avrupa Bölgesi’ndeki çift haneli büyüme oranımızla ön plana çıkıyor; yükselen bir yıldız olarak görülüyoruz. Tüm faaliyet alanlarımızda pazarın genel büyümesinin çok üzerinde bir performans göstererek,,  özellikle son 3 yıldır sektörde büyük yankı uyandırıyoruz. Kendi bölgemiz olan Doğu Avrupa’da aynı zamanda, bölgenin en büyük ülkelerinden biri olarak L’Oréal’in ‘bir milyar yeni müşteri’ olarak tanımlanan global büyüme hedefine en çok katkıyı sağlayan ülkeler arasında yer alıyoruz.

Türkiye’de güzelliğe adanmış bir hikaye:

L’Oréal Türkiye olarak Türkiye’deki güzellik hikâyemize ‘Tüketici Ürünleri’ ve ‘Profesyonel Ürünler’ bölümleri ile başladık. ‘Lüks Ürünler’ bölümünü 1989 yılında, ‘Aktif Kozmetik’ bölümünü ise 1998’de tüketicimiz ile buluşturduk.

Yerel markalarla sektöre ve ekonomiye daha fazla değer katmaya odaklanıyoruz

Bir yandan sektörümüz ve ülke ekonomimiz için değer üreten faaliyetlerimize hız kesmeden devam ederken, diğer yandan sürekli büyüyen iş hacmimizi destekleyecek ve ürün yelpazemizi yerel markalarla zenginleştirecek yeni yatırımları da hayata geçiriyoruz. Saç bakımı ve tırnak alanında üretim yapan Canan Kozmetik’i 2007 senesinde satın alarak, büyüme hızımıza güçlü bir ivme kazandırdık. İpek markasının başarılı kalite-fiyat dengesiyle saç bakımı ürün yelpazemizi tamamlayarak,  bu sayede herkes için güzellik misyonunu daha çok tüketiciyle buluşturma fırsatı yakaladık. Aynı zamanda yerel üretime destek vererek Kıraç bölgesinde bulunan şampuan fabrikamızda İpek ve Elséve markalarını üretiyor ve bine yakın çalışana istihdam sağlıyoruz.

Kariyer fırsatları zenginliğiyle L’Oréal Türkiye

“Tüketici Ürünleri”, “Lüks Ürünler”, “Profesyonel Ürünler” ve “Aktif Kozmetik” bölümleri ile dört farklı iş modelini tek bir çatı altında birleştiren L’Oréal Türkiye olarak binden fazla tam zamanlı çalışan için, çeşitlilik yaklaşımı ile desteklenen dinamik, başarılı, inisiyatif veren ve gelişime açık bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Kurumsal kültürümüz çerçevesinde tutku, yenilikçilik, girişimcilik ruhu, açık fikirlilik, mükemmeliyetçilik ve sorumluluk bilinci değerleri ile; dürüstlük, saygı, cesaret ve şeffaflık ilkelerini temel alıyoruz. Bu sayede hem mevcut çalışanlarımıza hem de L’Oréal Türkiye’de çalışmak isteyen potansiyel yeteneklere, saygın markalar ve güçlü ürünler ile farklı satış kanalları ve iş modellerinde, yurtiçi ve yurt dışında uzmanlaşma ve kariyer fırsatları sunuyoruz.

“Tercih Edilen İşveren” olma tutkumuz ile, farklı profillerdeki birçok yeteneğe işe alım süreçlerinde fırsatlar yaratıyoruz.:

-       Konusunda tecrübeli adaylar için uzmanlık alanlarına ilişkin fırsatlar

-       Kariyerinin başındaki yeni mezun genç yetenekler için “Pepiniere (MT) Programı”

-       Henüz mezun olmamış adaylar için gerçek bir iş tecrübesi yaşayabilecekleri “Uzun Dönem Staj Programı”


| www.loreal.com.tr |

L'oreal Türkiye Kozmetik San ve Tic.A.Ş.; Kullandığı Ürünler

  • Smart Agent - Akıllı Raporlama